Kulik System

Witamy Państwa na stronach Firmy KULIK-SYSTEM, która powstała na bazie Gabinetu Terapii Manualnej wybitnego terapeuty manualnego Eugeniusza Kulika. Dziesiątki tysięcy pacjentów, którzy poddali się zabiegom w naszym gabinecie rehabilitacji kręgosłupa, dziś może żyć bez bólu i cierpienia – to właśnie dzięki nim, ich listom i opiniom, powstały nowatorskie, wybiegające poza dotychczasowe osiągnięcia medycyny Rehabilitacyjne Produkty Medyczne KULIK-SYSTEM, zapobiegające i leczące schorzenia i choroby kręgosłupa.

Wyjątkowa wiedza, umiejętności i doświadczenie chiropraktyczne twórcy systemu oraz powstałe na tej bazie jego wynalazki, zdobyły uznanie nie tylko wśród tych, którzy mieli problemy z chorobami i schorzeniami kręgosłupa, ale również wśród wybitnych osobistości świata medycyny.

Informacje, które zostały zamieszczone w serwisie, pozwolą dowiedzieć się Państwu, jak bardzo ważną rolę w życiu codziennym spełnia kręgosłup oraz jakie kroki należy podjąć, by uczynić nasze życie bezpieczniejszym i zapobiec dolegliwościom bólowym. KULIK-SYSTEM jest wyłącznym producentem produktów profilaktyki schorzeń kręgosłupa, które w dbałości o jakość i dobro użytkowników są chronione zastrzeżeniem patentowym na rynku. Ich idealny i unikalny kształt, zastosowanie i efekt działania od kilku lat kojarzą się z poczuciem komfortu i niezawodnością, a w niezliczonych przypadkach z powrotem do normalnego życia. Wyjątkowa skuteczność w zwalczaniu chorób kręgosłupa, bierze się z ogromnego doświadczenia ich twórcy, wybitnego chiropraktyka Eugeniusza Kulika, od lat prowadzącego salony masażu i terapii manualnej.

KULIK-SYSTEM systematycznie powiększa grono swoich przyjaciół, wśród których są zadowoleni pacjenci i klienci, partnerzy w biznesie oraz osoby propagujące SYSTEM i rehabilitację przy jego zastosowaniu poprzez społeczną reklamę medialną w kraju i za granicą. Opinie znanych osób z różnych dziedzin medycyny oraz firm i instytucji, które sprawdziły skuteczność terapii schorzeń kręgosłupa pana Eugeniusza Kulika oraz efekt działania rehabilitacyjnego jego produktów, potwierdzają wiarygodność firmy na każdym kroku.

Licząc się coraz bardziej na rynku polskiej i międzynarodowej rehabilitacji kręgosłupa, zapraszamy wszystkich do tworzenia wspólnego, zdrowego i pozbawionego bólu życia dzięki KULIK-SYSTEM. Mamy nadzieję, że nikt nie pozostanie obojętny wobec rosnącej w zastraszającym tempie liczby osób coraz bardziej uzależniających się od środków przeciwbólowych.

Zapraszamy

Eugeniusz Kulik
i Współpracownicy